Micimutr_045V úterý 15. listopadu 2011 proběhne slavnostní premiéra filmové pohádky Micimutr, kde byl Martin obsazen do role kuchaře Pepého. Hvězdně obsazenou pohádku o tom, že zázraky se dějí, ale nejprve je potřeba udělat první krok, napsala přední česká autorka Irena Dousková. Natáčení probíhalo od května letošního roku na hradě Zvíkov, v Ledči nad Sázavou, v oblasti Velké Ameriky a v Praze.

Velkolepě pojatá pohádka vypráví příběh princezny Karolíny (Marika Šoposká), která má již brzy posloužit jako svačina tříhlavému drakovi. Princům, kteří by Karolínu před smutným osudem měli zachránit, se ale do boje s drakem zrovna nechce.
Jediný člověk z celého království se odváží přijít k dračí sluji, kde čeká připoutaná Karolína, a pustit se do předem ztraceného boje. Je to mladý loutkář Vítek (Ondřej Novák), který už dlouho, tajně - a naprosto beznadějně - princeznu miluje. Když je nejhůř, dostane se mu nečekané pomoci od kouzelnice se záhadným jménem Micimutr (Libuše Šafránková). Ta záchranu princezny ovšem podmíní velice přísným a nepřekročitelným požadavkem. Pokud jej Vítek nesplní, pokud poruší svůj slib mlčení, bude jeho milovaná princezna Karolína okamžitě vydána drakovi -- protože, jak říká Micimutr, dobré skutky se přece nedělají s vyhlídkou na odměnu.
Hvězdně obsazenou pohádku o naději, že zázraky skutečně existují, pokud sami dokážeme udělat ten rozhodující první krok, napsala přední česká autorka Irena Dousková.
Kromě Libuše Šafránkové jako kouzelnou Micimutr uvidíte Jiřího Bartošku a Jaroslavu Kretschmerovou v rolích královského páru, Vojtěcha Dyka jako zákeřného prince nebo Martina Dejdara v roli dvorního kuchaře. A chybět nemůže ani dech beroucí tříhlavý drak.

OFICIÁLNÍ TRAILER: http://www.youtube.com/watch?v=7c7iYXF8yLs

Micimutr_037Micimutr_044Micimutr_047Micimutr_054

Novinky

Den památky obětí komunistického režimu Den památky obětí komunistického režimu 25. 6. 2018 -   Účastnil jsem se pietního aktu ke Dni památky obětí komunistického režimu u... Číst dál
Hory únor 2018 Hory únor 2018 25. 2. 2018 -   Krásné nedělní probuzení! Konečně prázdniny, konečně na horách! A... Číst dál