alt

Martin Dejdar přijal nabídku hlavní role připravovaného filmu BASTARDI 2, který je volným pokračování velmi úspěšné „jedničky“. Film, v kterém Martin ztvární policejního vyšetřovatele, bude mít premiéru 27. října 2011.

Herec a scénárista v jedné osobě, náchodský rodák Tomáš Magnusek, už napsal nový scénář.  „Ani ve filmu Bastardi 2 nebudeme českého diváka šetřit. Ukážeme, jaké poměry vládnou ve speciálních školách, jak se děti chovají a co na to rodiče,“ řekl Deníku Tomáš Magnusek. „A je samozřejmé, že splatíme i dluh z minulého dílu, kde zůstal konec otevřený. Diváci se dozví, kdo je za smrtí trojice „Bastardů“, kteří znásilnili a zabili učitelku. A myslím, že budou překvapeni,“ dodal.

K tomu, abych přijal nabízenou roli, mne přesvědčil scénář,“ řekl ve středu na tiskové konferenci v kině Vesmír v Náchodě Martin Dejdar. „Přečetl jsem ho v jednom kuse,“ dodal. Podle Martina Dejdara už první díl ukazuje závažná témata, která však vzbuzují negativní emoce. A herec je odmítá. „Mám 12letého syna a váhal jsem, zda mu pustit Bastardy. A nakonec jsem to udělal. Podle mně by film měli vidět rodiče i prarodiče. Není třeba zavírat oči před tím, co se na školách děje".


Novinky

Den památky obětí komunistického režimu Den památky obětí komunistického režimu 25. 6. 2018 -   Účastnil jsem se pietního aktu ke Dni památky obětí komunistického režimu u... Číst dál
Hory únor 2018 Hory únor 2018 25. 2. 2018 -   Krásné nedělní probuzení! Konečně prázdniny, konečně na horách! A... Číst dál