martin_kolo_praha_patri_detem_sm

Včera proběhla na pražském Staroměstském náměstí unikátní bezpečnostní akce s názvem Praha patří dětem. Dnem plným překvapení, zábavy a her provázel Martin Dejdar, který si hned vyzkoušel jedno z lákadel a po dozorem policistů se projel dětským hřištěm na elektrokole.

Akce nebyla pouze zábavným programem pro děti, ale především nabídla rodičům řadu praktických informací o tom, jak své děti chránit. Měli tak možnost vyzkoušet si správné upevnění dětské autosedačky, získat informace o doplnění dětského oblečení o výstražné prvky či si prohlédnout mobilní nemocnici. Do akce byly zapojeny všechny složky integrovaného záchranného systému, Červený kříž a pražská městská policie.
Kromě Martina Dejdara vystoupila také skupina Tři sestry, Gábina Partyšová, Dáda Patrasová, Maxim Turbulens, 5Angels a řada dalších umělců.

Novinky

Den památky obětí komunistického režimu Den památky obětí komunistického režimu 25. 6. 2018 -   Účastnil jsem se pietního aktu ke Dni památky obětí komunistického režimu u... Číst dál
Hory únor 2018 Hory únor 2018 25. 2. 2018 -   Krásné nedělní probuzení! Konečně prázdniny, konečně na horách! A... Číst dál