03 

Účastnil jsem se pietního aktu ke Dni památky obětí komunistického režimu u Památníku Vojna Lešetice. V těchto místech byly uvězněny stovky nevinných lidí a dlouhá léta zde byly v nelidských podmínkách týráni komunistickým režimem.

Za těmito dráty bylo zavražděno komunisty mnoho lidí, kteří jen toužili po svobodě a nebáli se říkat pravdu.

Mám obrovskou radost, že se k tomuto tématu vázaly práce žáků a studentů ze širokého okolí. Vždyť co jiného nám zbývá, než mít naději v mladou generaci, když ta stará selhává.

Co budeme odpovídat našim dětem, až se nás zeptají, jak je možné, že jsme dopustili, aby se šestiprocentní komunisti zpupně vysmívali obětem jejich zvůle a byli jazýčkem na politických vahách?

Styďte se všichni, kdo kolaborujete s komunisty jen proto, abyste ve svých funkcích získávali moc a majetek! Sociální demokraté, i oni mají šanci se svými šesti procenty obsadit ministerská křesla. Tak hurá proti všem zásadám, prohlášením i proti svědomí. I proti vlastním kolegům a straníkům. Účel světí prostředky. A premiérova partaj? Ani nemluvit. Mnozí do ní lezli ze stejných důvodů, jako se dřív lezlo ke komunistům. A co ti slušní? Probuďte se a mějte sílu říct vlastní názor nahlas a stát si za ním tak jako ti, kteří za to dříve skončili za komuušským ostnatým drátem! Čest jejich památce!

Novinky

Den památky obětí komunistického režimu Den památky obětí komunistického režimu 25. 6. 2018 -   Účastnil jsem se pietního aktu ke Dni památky obětí komunistického režimu u... Číst dál
Hory únor 2018 Hory únor 2018 25. 2. 2018 -   Krásné nedělní probuzení! Konečně prázdniny, konečně na horách! A... Číst dál