porotaAni tuto neděli od 20.00 nebude na obrazovkách Prima family chybět show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Kromě skvělých talentů uvidíte pokračování komedie „pan Pátrovič“ a hádku Jaro Slávika s Martinem Dejdarem!

Ale vezměme to pěkně postupně. Batmana zná většina lidí jako akčního hrdinu bojujícího za spravedlnost, před porotu show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT však předstoupí Batman, jehož cílem je čistota na Zemi. Postoupí do Velkého třesku a vyčistí Česko a Slovensko od smetí?

Batmana a Rusínský bláznivý orchestr vystřídá na pódiu Barbora Cinová. Loni zpívala sama, tentokrát jí pomůže starší sestra. Lucii Bílou sesterské duo nadchne, Jaro Slávika otráví velké množství falešných tónů, takže rozhodování je na Martinu Dejdarovi. Být v dnešní době kouzelníkem není jednoduché. Ovšem přihlásit se s kouzelnickou show do ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, to chce opravdu pořádnou dávku odvahy.

Roman Budil ji má a povede se mu věc v této show opravdu nevídaná – po dvou ročnících slyší kouzelník „ANO, POSTUPUJETE“ nejen od Martina Dejdara a Lucie Bílé, ale také z úst Jaro Slávika.

Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT bez Jozefa Pátroviče už si nedovede představit snad nikdo, natož on sám, a tak je slovenský zpěvák na scéně i ve třetí sérii. Co asi bude špatně tentokrát, že z „úžasného“ zpěváka opět nevyjde jediný tón?

Jsou show, které vás dobře naladí, pobaví, rozesmějí, zkrátka a dobře: povedly se. A přesně to je případ stínového divadla, které vás prostřednictvím televizní obrazovky přenese do zoo. Pavel Seidl miluje kabát, respektive skupinu Kabát, ovšem šanci na postup dostane paradoxně až ve chvíli, kdy drsnou image odhodí a zazpívá sám za sebe. Nadarmo se neříká, že méně je někdy více. To partička pánů v bílém z Taekwondo Clubu Brno si, zdá se, dobře uvědomuje, že co se dobré show týká, síla často spočívá v jednoduchosti. A pochopitelně v tvrdém tréninku, sluší se dodat.

Není obvyklé, abyste v talentové show viděli levitujícího krokodýla. Na Prima family tu příležitost dostanete. A ještě mnohem víc! Žaneta Navrátilová předvede stojku na hradbě ze židlí, Leo Machala sexy image v kombinaci s kvalitním zpěvem a Věra Polcarová s papilonem Richiem zábavnou psí show. A to pořád ještě není všechno! V neděli také poznáte DJ Kolomba alias Michala Davida, který zvedne ze židle Jaro Slávika a roztančí moderátory, Martina Dejdara i celé publikum, mistry v jízdě na kole a imitátora Michaela Jacksona, který tvrdí, že s touto schopností se musíte narodit. Bohužel ne každému je shůry dáno…

Novinky

Den památky obětí komunistického režimu Den památky obětí komunistického režimu 25. 6. 2018 -   Účastnil jsem se pietního aktu ke Dni památky obětí komunistického režimu u... Číst dál
Hory únor 2018 Hory únor 2018 25. 2. 2018 -   Krásné nedělní probuzení! Konečně prázdniny, konečně na horách! A... Číst dál